Platansquash.hu
Nincs bejelentkezve... Belépés | Regisztráció

Tria(n)(tl)on100 Virtuál-Maraton 2020.05.05-06.04.

Emlékezzünk és segítsünk!
Virtuális sportolás, együtt, de külön.
Várjuk a sportolni vágyókat a Csongrád Megyei Önkormányzattal együtt egy egyedülálló, különleges sportrendezvényre, amelyben Trianon 100. évfordulójára emlékezve 100 km teljesíthetünk magunkban, de szervezett körülmények között május 5 és június 4. között!
A távot úszva, futva, kerékpározva, vagy vegyesen is meg lehet tenni. A lényeg, hogy a benevezettek a sporttevékenységüket aktivitás-mérő eszközzel rögzítsék, minimum 100 km-t érjenek el, és a mért adatokat a trianon100virtualmaraton@gmail.com e-mail címre küldjék meg. A táv-teljesítők emlékéremben, a helyezettek ajándékcsomag jutalomban részesülnek.
Nevezéssel kapcsolatban további információk a PlatánSport Facebook és web (www.platansport.hu) oldalán találhatóak.
A nevezési díjból a „Dr. Bugyi István Kórházért” Alapítványt segítjük!

Platán Squash Egyesület © 2017 • www.platansquash.hu