Platansquash.hu
Nincs bejelentkezve... Belépés | Regisztráció

Tria(n)(tl)on100 Virtuál-Maraton 2020.05.05-06.04.

Emlékezzünk és segítsünk!
Virtuális sportolás, együtt, de külön.
Várjuk a sportolni vágyókat a Csongrád Megyei Önkormányzattal együtt egy egyedülálló, különleges sportrendezvényre, amelyben Trianon 100. évfordulójára emlékezve 100 km teljesíthetünk magunkban, de szervezett körülmények között május 5 és június 4. között!

Frutomania-VI. Tök Jó Félmaraton és családi futónap_2019.11.09.

Kedves Futók, Érdeklődők!

Elkészült az esemény részletes kiírása és a nevezési oldal.
Idei újdonság, hogy saját nevezési weboldalt hoztunk létre, amely reményeink szerint, hosszútávon sokkal kényelmesebb nevezést és fizetést tesz lehetővé.
Az új felületen REGISZTRÁCIÓ SZÜKSÉGES, viszont egy felhasználó több személy nevezését is leadhatja. (sajnos a tervezett online fizetési rendszert még nem sikerült élesíteni, ezért a mostani nevezéseket még csak a megszokott módon, banki átutalással lehet kifizetni)

Időpont, helyszín:
2019. november 9. (szombat) 13:00

2019. Országos Diákbajnokság_Siker!

Remekeltek a Platánosok a Diákbajnokságon!
Platán SE junior squash csapata hétvégén Budapesti City Squash Clubban megrendezésre kerülő országos Diákbajnokságon vett részt. A szegedi csapatot öt fiatal képviselte, akik kiváló eredményeket értek el a korosztályukban. Bednár Nóra Lili az U9-es kategóriában 2. helyen végzett, Bednár Kata Léna az U13-as korcsoportban szintén ezüstéremnek örülhetett. Az U13 fiúk kategóriájában Nagy Balázs 6., Nagy Zalán 7.és Sikovanyecz Máté a 8. helyen végzett. Gratulálunk!

Platán Squash Egyesület © 2017 • www.platansquash.hu